Fľaštička na kojenie

Je to Brit! Jednoduchý a funkčný dizajn, praktické využitie, obľúbený u detí aj mamičiek. Tommee Tippee ponúka dlhoročné skúsenosti starostlivosti o naše ratolesti, dokonale pretavené do širokého portfólia produktov. Jeho základ tvoria kojenecké fľaštičky so špeciálne vyvinutým cumlíkom „close to nature“, ktorého tvar kopíruje ženský prsník.

Fľaštička Tommee Tippee

Vďaka tomu môže bábätko plynule kombinovať kojenie s pitím z fľaše, čo ocenia najmä zaneprázdnené mamičky, ale aj všetky tie, ktoré prešli na iné ako materské mlieko, či z rôznych dôvodov nemôžu svoje deti dojčiť. Vďaka unikátnemu tvaru odteraz kŕmenie zvládnu aj oteckovia.  Cumlík „close to nature“ je navyše navrhnutý tak, aby neovplyvňoval prisatie dieťatka. Antikolikový systém je samozrejmosťou, všetky výrobky tejto značky sú vyrobené z nezávadných materiálov a neobsahujú bisfenol.všetky tie, ktoré prešli na iné ako materské mlieko, či z rôznych dôvodov nemôžu svoje deti dojčiť.

Antikolikový cumlík na fľašu

V ponuke tiež nájdete odsávačky, sterilizátory, ohrievače fľaštičiek a množstvo ďalších, veľmi užitočných, pomocníkov na kŕmenie svojich drobcov. A ak hľadáte aj štýlové a zároveň funkčné cumlíky a hryzátka, Tommee tippee  ich má v ponuke hneď niekoľko pre všetky vekové kategórie. Vďaka anglickej jednoduchosti dizajnu sa skvele hodia k rôznym outfitom vášho dieťatka a vytvoria štýlový detail.

Kôš na plienky

Aj prebaľovanie je vďaka tejto značke jednoduchšie, alebo skôr „voňavejšie“. Koše Sangenic sú tak v domácnosti unikátnymi pomocníkmi, ktorí zaručene neprepustia žiaden pach a vďaka antibakteriálnej fólii zlikvidujú až 150 použitých plienok. Naviac vďaka svojmu tvaru a prevedeniu krásne zapadnú do každej izby.

Kôš na plienky Sangenic Tec

V Tommee tippee mysleli aj na staršie detičky a do ponuky zaradili aj netečúce a tréningové hrnčeky, či doplnky potrebné na kŕmenie  – lyžičky, mištičky, tanieriky,…. Stanú sa vašimi skvelými pomocníkmi doma, ale aj na cestách. Výrobky od značky Tommee Tippee patria k nenahraditeľným pomocníkom, ich kvalitu už okúsila nejedna mamička spolu s jej ratolesťami. Prečo by sme si túto anglickú kvalitu nemohli dopriať aj my na Slovensku?

A keďže je značka Tommee Tippee na trhu už viac ako 50 rokov,  môžete sa spoľahnúť, že jedinečný dizajn iba podčiarkuje praktické využitie prepracované do posledného detailu.