Fľaše Tommee Tippee

Ak sa práve rozhodujete, ktorú značku fľaštičiek a iných praktických doplnkov pre svojho drobca budete používať, prečítajte si 5 dôvodov prečo vybrať práve svetovú značku Tommee Tippee. Nasledujúce riadky sú overené mamičkami.

Netečie

…alebo ako hovorí česká filmová klasika – neteče a nepoteče. Množstvo značiek na trhu ponúka rôzne technológie, ktoré zabezpečia, že fľaše a hrnčeky netečú. Skúsenosti sú ale iné – silikónové výplne ( z druhej strany ) sú pohyblivé a ľahko sa môže stať, že zopár kvapiek pretečie – najmä ak vaša ratolesť používa fľašu s nápojom namiesto hrkálky. Tommee tippee používa sofistikovaný „uzáver“ , ktorý povolíte len v prípade, že ho potrebujete vyčistiť, inak neprepustí ani kvapku.Tomee Tippee fľaštičkyDá sa kombinovať

Jednoducho si viete prehodiť rúčku, spodnú časť alebo vrchnú  – aj vrchnáčik. Podľa chuti alebo outfitu. Veď vycibrený vkus treba pestovať od mala. S fľaštičkami Tommee Tippee máte farebný svet v hrsti.

Nepotrebujete vrchnák

Napriek vašej urputnej snahe všetko ako matka dokonale zvládať, sa vám určite už stalo, že zúfalo hľadáte vrchnáčik z fľaše a on je niekde zapadnutý v aute z predošlého výletu…nuž, s Tommee tippee máte po probléme. Keďže netečie, vrchnák nepotrebujete a pokojne nápoj pre svoj poklad môžete vziať aj do kabelky od Diora 😊.

Umyje sa v umývačke – sám

Jednoducho rozoberiete fľaštičku a šup s ňou do umývačky. Všetky druhy fľaštičiek sú vhodné do umývačky riadu. Nemusíte si robiť starosti ako poriadne s kefkou vyčistiť prípadné usadeniny.

Poslúži aj ako hračka

Najmä ak idú vašej ratolesti zúbky. Ako hryzadlo môže poslúžiť naozaj čokoľvek. Tommee tippee má však rúčky z príjemného materiálu, ktorý sa ohryzkáva naozaj upokojujúco.

Pomocníci pri kŕmení

Značka Tommee Tippee ponúka aj radu skvelých produktov Closer to Nature, v ktorej si každá mamička nájde to svoje. Dokonalé tvary cumlíkov, ktoré napodobňujú materský prsník pri dojčení, fľaštičky s antikolikovým ventilom, elektrické pomôcky do kuchyne a ešte omnoho viac.

Na Heureke patria medzi najvyhľadávanejšie produkty s pozitívnymi reakciami, takže je vidieť, že si ľahko nájdu miesto v domácnostiach. Odporúčame kôš na plienky Sangenic Tec, ktorý odstraňuje zápach a ničí až 99% baktérií.

Značku Tommee Tippee testovali aj mamičky na Modrom koníkovi. Ich recenzie na fľaštičky Tommee Tippee nájdete tu.

Tommee Tippee neustále inovuje

Tommee Tippee prichádza na náš trh so skvelou novinkou, ktorá sa hravo stane superhrdinom každého rodiča. Ide o superhrdinský pohárik, ktorý vám uľahčí stolovanie a naučí postupne vaše dieťa piť z klasického hrnčeka. No tento hrnček nie je len taký obyčajný, tento hrnček vaše dieťatko jednoducho neprevráti a nič nevyleje. Pozrite si vtipné video, ktoré vám možno uľahčí rozhodovanie.

Ešte stále váhate? Na Tommee Tippee sa jednoducho môžete spoľahnúť vy i vaše dieťatko.