Home Fashion Štýlový plienkonosič MOMMY BAG od Childhome

Štýlový plienkonosič MOMMY BAG od Childhome

751

Všade kde sa pozrieme môžeme vidieť plno moderných a dizajnových noviniek v každej oblasti. Výnimkou nie je ani svet, ktorý sa točí okolo tých najmenších – našich detí a nás mamičiek. Svet hračiek, ktorý svojou pestrosťou pomáha dieťaťu k zdravému vývinu i predstavivosti je dôležitou súčasťou života dieťaťa od jeho narodenia. Nedá sa nesúhlasiť, že je priam fascinujúce, čo všetko majú dnešní rodičia k dispozícií. Nie je to len o hračkách, doplnkoch do detskej izby, oblečení, či kuchynských pomôckach. Mohli by sme vymenovať veľa vecí, ktoré nie len mamičkám uľahčujú to krásne obdobie, ktoré materstvo prináša. Vieme, že dnešnom rýchlom svete sú na prvom mieste hlavne také pomôcky, ktoré šetria čas i peniaze.

Chceli by sme vám predstaviť krásnu dizajnovú novinku, ktorá prichádza na Slovensko. Prebaľovacia taška od značky Childhome z Belgicka – MOMMY BAG spája funkčnosť a štýlovosť v jednom.

Každá mamička je v prvom rade žena, ktorá potrebuje mať všetko nevyhnutné vždy poruke. Táto trendová prebaľovacia taška je obrovská, z vnútra priestranná a má nosnosť až 10 kg, takže unesie všetko, čo spolu s vašim dieťatkom potrebujete a dokonca tam ostane aj priestor na neočakávaný nákup.

Jej praktické využitie pocítite nie len v bežný deň, ale aj vtedy, keď budete mať chuť s vaším dieťaťom na cestovateľské dobrodružstvá.

Ukážte každému naokolo, že mať moderný a praktický plienkonosič MOMMY BAG je na nezaplatenie!

Súčasťou tašky je aj prebaľovacia podložka, takže už vás nikde nič neprekvapí a budete môcť dopriať svojmu bábätku pohodlie pri prebaľovaní kdekoľvek.

Vo vnútri nájdete priehradky na lepšiu organizáciu a na bočnej strane tašky praktické vrecko na zips.

Vďaka mnohým úložným priestorom môžete nosiť oblečenie, toaletné potreby, občerstvenie a dokonca aj hračky v jednej taške. Taška má aj ramenný popruh na pohodlnejšie nosenie cez rameno. Môžete si vybrať z viacerých farebných prevedení.

Táto taška s veľkým pútavým nápisom MOMMY BAG je naozaj krásnym doplnkom. Je z veľmi praktického materiálu, ktorý sa ľahko udržiava. Pri čistení stačí použiť vlhkú handričku.

Ak sa o jedinečnosti MOMMY BAG rozhodnete presvedčiť sami, tak jej cena na našom trhu začína od 104,91 EUR.

Taška MOMMY BAG je v piatich farebných prevedeniach a v Childhome dokonca mysleli aj na oteckov, pre ktorých vytvorili DADDY BAG.

Vyzerá to, že značka Childhome k nám vstúpila vo veľkom štýle a podľa katalógu na rok 2019 sa dá usúdiť, že bude mať ešte čo ponúknuť.