Značka Childhome na našom trhu nie je až taká známa ako iné, no je to škoda, pretože viaceré veci pre deti, vrátane nábytku, stoličiek a vybavenia do detskej izbičky majú nádherné. Ak by som mala v budúcnosti ešte deti, táto značka by bola určite jednou z tých, ktorými by som zariadila izbičku. Childhome okrem iného myslí aj na mamy viacerčiat a ponúka dosť veľký výber kočíkov pre trojčatá, štvorčatá a v najväčšom dokonca prepravíte až šesť detí.

Tašky Mommy bag boli tiež dizajnované tak, aby ste do nich pobalili aj šesť detí. Nemýľme si ich však s klasickými taškami na kočík, pretože to ani náhodou nie sú. Pre istotu nemajú ani pútka, ktorými by ste ich na ten kočík pripli, aby vás to ani náhodou nenapadlo.

influencer mama childhome Mommy bag
Mommy Bag nájdete aj u @kiarablogsite
Unesie všetko, čo potrebujete

So svojou nosnosťou až 10 kilogramov, by ste s nimi poľahky mohli kočíku ublížiť. Zmestí sa do nich naozaj všetko, čo by ste pre dieťa kedy mohli potrebovať, o čom svedčí aj ich rozmer 55x30x30cm. Nielen pre dieťa, podľa nás je to taška vhodná aj do pôrodnice, na víkend, pracovnú cestu, alebo na športový tréning.

mommy bag taška cena

Vo vnútri tašky nájdete menšie priehradky na kľúče, telefón a jednu so zipsom na peňaženku. Ďalšie kompartmenty vzniknú, keď veci zastrčíte za gumené pásiky po bokoch vnútornej časti tašky, takže v nej všetko ľahko nájdete. Ja som ju párkrát vzala aj do práce a teda niekedy v nej nájsť správnu vec, bolo ťažšie, ako pri všetkých veľkých taškách. Nemôžem si pomôcť, no ja mám veľké tašky rada, zmestí sa mi tam notebook, pracovné papiere, veci na prezlečenie pre deti a mnoho iného. S dvojičkami toho totiž nosíte dvakrát viac. Dve fľašky na vodu, dvojo vecí na prezlečenie, dvakrát toľko plienok. Okrem toho je k nej aj podložka na prebaľovanie, ktorú som už neraz použila ako podsedák na sedenie pre mňa, či deti.

 

Puzdro na maličkosti vždy poruke

Niekedy si ju však nechávam v aute a beriem si len malú kabelku Mommy treasures, ktorá má aj crossbody popruh a zmestia sa do nej malé veci, peňaženka, mobil, kľúče, vreckovky a krém na ruky.

Tašky Mommy bag, ktoré sú jednofarebné, sú vyrobené z lesklého nylonu, ktorý je omývateľný a tým sa aj ľahko udržiava. Pásikavé tašky sú naopak z plátna, ktoré im dodá prirodzený nádych, no údržba je tým pádom trošku náročnejšia. Akúkoľvek si však zvolíte, dúfam, že bude verným spoločníkom na všetkých vašich cestách.Autor: Alexandra Mamová; Double Trouble