Home Lifestyle Praktickí pomocníci pre neposedných anjelikov

Praktickí pomocníci pre neposedných anjelikov

Pohodlie pre každé dieťatko

159

Childhome stolicka cenaMamičky to zvyknú mať počas bežného dňa naozaj pestré a zaujímavé. Každý nový deň s bábätkom prináša nové výzvy a dobrodružstvá. Značky, ktoré sa snažia získať si priazeň mamičiek musia vedieť, po čom rodičia túžia, ba dokonca viac – musia hlavne prekvapiť a zaujať.  Každý z nás chce pre svoje dieťatko len to najlepšie, no na prvom mieste musí byť funkčnosť a kvalita.

Belgická značka CHILDHOME je sviežou novinkou na našom trhu. Ponúka naozaj široký sortiment hračiek, detského nábytku, moderných doplnkov i praktických pomôcok. O štýlovosti tejto značky sme vás už informovali s jedinečnou novinkou prebaľovacej tašky MOMMY BAG. Dokonca táto značka ako prvá prišla s moderným doplnkom aj pre oteckov v podobe prebaľovacieho batohu i tašky DADDY BAG.

Tentokrát vám predstavíme stoličky, ktoré spolu s vašim dieťatkom doslova rastú. Stoličky sú súčasťou vývoja dieťaťa, pretože pomáhajú rodičom pri kŕmení a ako každá mamička vie, neraz to je skutočný boj.

Aj vaše dieťatko pri stolovaní občas vystrkuje čertovské rožky a vy by ste z neho chceli mať hotového anjela?

Stolicka childhome

Nie je to žiaden problém, aj s týmto vám Childhome pomôžeme. K tejto modernej a praktickej stoličke si môžete dopriať sedaciu podložku v tvare anjelských krídel. Stoličku aj sedacie podložky nájdete vo viacerých farbách.

Moderná stolička 2v1 Evolu 2 ponúka tiež výškové varianty použitia – k stolu štandardnej výšky 75 cm a k detskému stolíku vo výške 50 cm.  Pohodlie a bezpečnosť dieťatka pri sedení zaručuje 5-bodový bezpečnostný pás, odnímateľné madlo a opierka nôh. K stoličke, ktorú na našom trhu nájdete od 161.89 € je možné zaobstarať samostatne aj jedálenský pult, vystuženú textilnú sedaciu podložku a tiež úložný košík, ktorý vám pomôže mať všetko nevyhnutné vždy poruke.

Aby sme v dieťatku už od mala rozvíjali pocit istoty a samostatnosti, musí mať dieťa pri prvých krokoch stolovania a kŕmenia svoj vlastný priestor a pohodlie.

Otáčacia stolička Evolu one 80° 

Unikátna stolička s otočným sedákom umožňuje rodičovi dieťa usadiť aj kŕmiť v troch rôznych polohách bez nutnosti manipulácie s celou stoličkou. Zatiahnutím za západku sedák ľahko otočíte o 90 ° alebo 180 ° stupňov. Moderná stolička 2v1 v kombinácii bukového dreva a bieleho plastu ponúka 2 výškové varainty použitia – k stolu štandardnej výšky 75 cm a k detskému stolíku výšky 50 cm. 5-bodový bezpečnostný pás, odnímateľné madlo a opierka nôh zaručujú pohodlné a bezpečné sedenie dieťaťa v stoličke.

Rodinná firma z Belgicka navrhuje a vyrába detské produkty už viac ako 34 rokov. O tom, že ich produkty májú v detskom segmente svoje miesto svedčí aj množstvo prestížnych cien za vysokú jedálenskú stoličku EVOLU one 80°.

Stolička EVOLU one 80° získala ocenenia Baby Innovation Award v Holandsku, Kind und Jungend Innovation Award a Consumer Award v Nemecku, The Top Choice Award from Baby Maternity Magazine v Nevade a  JPMA Innovation Award vo Washington DC a je to jedna z najoceňovanejších detských stoličiek.

 

 

 

 

Childhome s vaším dieťatkom doslova rastie. 

Rastúca stolička Childhome Lambda 3 umožňuje jednoduché nastavenie výšky sedadla a opierky nôh bez skrutkovania, takže ich nastavenie sa zvládne aj bez otecka. Cena tejto stoličky z bukového dreva je 160.38 €. V predškolskom veku je možné odmontovať jedálenský pultík a dieťatko ju tak môže využívať až do 6 rokov. Drevený jedálenský pult je chránený pred znečistením odnímateľným plastovým pultom. Jedálenský pult môžete používať podľa potreby. Aj v tomto prípade bezpečné usadenie dieťaťa zabezpečuje 5-bodový bezpečnostný pás a madlo. Ak chcete stoličku využívať aj pre staršie samostatné dieťa, je možné madlo aj pásy jednoducho odmontovať a stoličku používať ako štandardnú stoličku k akémukoľvek stolu. Pre väčšie pohodlie dieťaťa je možné k stoličke pridať aj sedacie vankúšiky.

Stolička ponúka viacero farebných prevedení, takže sa ľahko stane štýlovým doplnkom vášho bývania.

V Belgicku mysleli aj na uspávanie tých najmenších.

Hojdacie lehátko z bukového dreva v krásnom dizajne umožňuje hojdanie bábätka spredu dozadu alebo do strán. Ide tiež o moderný dizajnový doplnok do vášho interiéru. Bezpečnostné pásy sú zárukou spoľahlivého uchytenia dieťaťa v lehátku. Pre väčšie pohodlie dieťatka je dostupná  vystužená podložka s vložkou pre novonarodené bábätko. Aj vy máte pocit, že táto belgická značka myslí jednoducho na všetko?

Hojdacie lehátko je od narodenia do 9 kíl a jeho cena je 150.57 €.

Štýlový dizajn a praktické využitie idú ruka v ruke so značkou Childhome. Skúste sa o tom presvedčiť aj sami, veríme, že kvalita a dizajn tejto značky nesklamú.