Kočík Shom Roberto Verino prichádza na Slovensko. V rozhovore s Robertom verinom si prečítate o jeho prieniku do sveta detského priemyslu a prečo sa rozhodol navrhnúť kočík SHOM. Umelec z Galície, Roberto Verino, jedna z najskúsenejších postáv španielskej módnej brandže tvorí návrhy pre značku SHOM. 

Od Roku 1982 máte neustále úspechy vo svete módy. Ale až doteraz ste nikdy nezavítal do detského segmentu. Prečo práve teraz?

Myslíme si, že presne teraz je ten správny moment. Naša značka má dostatok skúseností vstúpiť do detského sveta. Deti sú ten najnáročnejší zákazník a výroba pre deti ma silnú podporu trhu. Najviac sa zamýšľame a rozmýšľame nad kúpou práve vtedy, keď vyberáme produkty pre svoje deti.

Čo vás viedlo k spolupráci so značkou SHOM a inšpirovalo k návrhu dizajnu kočíka?

Tým SHOMu a ja sme sa spoločne zhodli, že produkty musia mať vysokú kvalitu, byť z prémiových materiálov a najmä byť funkčné pre mamičky. Z našej skúsenosti z textilného priemyslu poznáme posledné módne trendy pre rodičov, ktorí držia krok s módou a trendami. Chceli sme urobiť kočiarik, ktorý by sa rodičom páčil. Pre kočík SHOM Roberto Verino sme zvolili elegantnejší štýl.

Povedzte nám niečo viac o dizajne, ktorým sa vyznačuje SHOM Roberto Verino.

Decentne sme zvolili koncept farieb, aby bol celok kočiara čo možno najviac nadčasový. Čierna farba je najlepšia možnoť, ako vytvoriť jedinečný koncept tohto kočiara. Čiernu farbu sme skombinovali s béžovou a granátovou.

Máte už spätnú väzbu na SHOM od rodičov?

Komentáre a recenzie na kočík a doplnky Roberto Verino Elegance sú veľmi pozitívne a prijatie kočiara rodičmi je veľmi uspokujujúce.

Děkujem veľmi pekne, že ste mi venovali kúsok vášho času a prajeme veľa úspechov s kočiarom SHOM.

Kočík SHOM Roberto Verino môžete kúpiť v týchto obchodoch: