Home Baby care Apramo – bezpečie a pohodlie na cestách

Apramo – bezpečie a pohodlie na cestách

Bezpečnosť na prvom mieste

15
cestovanie s dieťaťom

Pre každého rodiča je bezpečie jeho detí určite to najdôležitejšie. Každý deň prináša mnoho nástrah, doma, či vonku a všetci robíme všetko preto, aby sa dieťatko cítilo čo najbezpečnejšie. Neodmysliteľnou súčasťou každého rodiča je cestovanie s dieťatkom. Cestujeme už od prvej chvíle. Cestujeme z pôrodnice, cestujeme za lekármi alebo rodinou. Ani to najmenšie bábätko sa cestám nevyhne. Nevyhnutnou súčasťou bezpečia na cestách pre deti sú spoľahlivé a bezpečné autosedačky. Tie dokážu doslova zachrániť život, a preto je dôležité venovať im dostatočnú pozornosť. No nie len autosedačka zabezpečí bezpečnú cestu.

Ste často na cestách? Potom určite viete, že je dôležité myslieť na bezpečnosť a komfort detí. Anglický výrobca Apramo chce rodičom uľahčiť starostlivosť o detičky a to veľmi bezpečným a štýlovým spôsobom.

Aj Rasťo Chvála z Garáž TV si pochvaľuje

Rasťo Chvála auto Apramo

O tom, že značka Apramo patrí medzi praktických pomocníkov sa presvedčil už aj odborník na autá, Rasťo Chvála z Garáž TV, ktorý na svojom kanáli predstavil video, ktoré hovorí o výhodách týchto doplnkov. Na prvom mieste je bezpečnosť a veríme, že si túto značku budete tiež pochvaľovať. Video s množstvom užitočných rád a nápadov si pozrite TU.

Nevyhnutní spoločníci na cestách

Vždy sme radi, ak sa nájde niečo, čo uľahčí život rodičov. A tak je to aj v prípade kontrolného zrkadielka. Aj váms a isto stalo, že počas jazdy autom ste chceli dieťa skontrolovať. No ak ste šofér, je to ťažké, pretože vašu pozornosť si vyžaduje samotná situácia na cestách. Aj preto Apramo vytvorilo sériu bezpečných prvkov do auta, ktoré zvyšujú bezpečnosť cestovania s dieťaťom v aute. Jedným z týchto prvkov je zrkadielko pre vodiča, ktorým môže kontrolovať dieťa v autosedačke, kde sedí v opačnom smere. Veľké spätné zrkadlo s osvetlením ľahko pripevníte na opierku hlavy na zadnom sedadle. Diaľkový ovládač s klipom na slnečnú clonu vám umožní ovládať osvetlenie aj z pozície vodiča. Nastaviteľný uhol sklonu vám zaistí optimálny výhľad na dieťa. Rodičia tak môžu jednoducho a bezpečne kontrolovať dieťa sediace v autosedačke proti smeru jazdy aj počas jazdy.

Clony do auta sú nevyhnutnosť

Clony chránia deti pred nebezpečným UV žiarením, no najmä pred úpalom pri dlhších cestách. Zabraňujú totiž priamemu dopadu slnečných lúčov na dieťa a tým ho dostatočne ochránia a zabezpečia mu pohodlie.

Organizér udrží všetko na svojom mieste

Aj vy patríte medzi tých, ktorých auto je plné vecí, ktoré sa môžu vždy hodiť? Pri cestovaní s deťmi je to pochopiteľné, že občas aj celé týždne so sebou vozíme všetko možné i nemožné. Aj vaše auto sa občas mení na druhý domov? Hračky, fľaštičky, náhradné oblečenie, hygienické potreby. To všetko by malo mať aj v aute svoje pevné miesto. V tomto prípade pomôže organizér na veci, ktorý nie len v prípade nárazu, ale aj v prípade rýchleho zabrzdenia udrží veci stabilné. Nedôjde tak k nekontrolovateľnému lietaniu fľaštičky, či iných nevyhnutných drobností, ktoré by ublížili posádke auta, či nebodaj dieťatku.

Do organizéra si môžete dať nie len to, čo potrebuje vaše dieťatko, ale samozrejme všetko, čo v aute pri cestovaní zabezpečuje váš komfort. Tašky na nákup, fľaše s vodou, kozmetiku, lekárničku, jedlo, nevyhnutné náradie a omnoho viac bezpečne odložíte na to správne miesto.

Tí, ktorí sú na poriadok a čistotu v aute viac náchylní jednoznačne ocenia chrániče na sedadlá pod autosedačku alebo ochranu sedadla pred okopaním. Odteraz bude údržba čistého interiéru oveľa jednoduchšia.

Apramo myslí na všetko

Nie len bezpečnosť ale aj praktická údržba sú odrazom tejto značky. Môžete si zaobstarať praktickú a univerzálnu slnečnú clonu, ktorá ochráni prázdnu autosedačku v aute pred slnečným žiarením, ktoré môže rozpáliť plastové časti autosedačky. Univerzálna veľkosť s pružným okrajom je vhodná pre väčšinu autosedačiek. Ľahko ochráni autosedačku od možného poškodenia spôsobeného ostrým slnenčným žiarením. Ak práve necestujete, no potrebujete dieťatko v autosedačke ochrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia, hravo vám k tomu pomôže pláštenka s dvoma ventilačnými otvormi, ktorá pasuje na viacero tipov autosedačiek. Na to, aby ste deťom a iným pasažierom zaistili maximálne pohodlie po pripútaní sa bezpečnostným pásom, vám dobre poslúži polohovací návlek na bezpečnostné pásy.

Bezpečnosť aj pre tehotné

Bezpečnostný pás pre tehotné poteší určite každú budúcu mamičku. Bezpečnostný pás s patentovaným 3-bodovým pripevnením redukuje nebezpečenstvo zranenia nenarodeného bábätka pri náraze ale aj pri prudkom zabrzdení. Energiu pri náraze pomáha absorbovať neoprénový materiál, z ktorého je pás vyrobený.

Bezpečnostný pás pre tehotné

Vďaka anglickej značke Apramo si aj tehotná žena môže v aute zapnúť bezpečnostný pás, deti si užijú pohodlnú jazdu vďaka vankúšikom, slnečným clonám, oteckom odľahne, že si môžu sedadlá chrániť podložkami pod autosedačky alebo chráničmi proti okopaniu. Nenahraditeľné sú aj organizéry, rukavice ku kočíku, držiaky na fľašky či spätné zrkadlá na cestovanie s deťmi. Výlety už pre vás nebudú stresujúce.